Neden Eğitim İlke-Sen?

İlgili açıklama.

4 thoughts on “Neden Eğitim İlke-Sen?

 • Eğitimin, her ülkede, halkı seçimle yönetenleri arka planda başa getiren ve yöneten kapital sahiplerinin elinde zihin inşa eden bir fabrikasyon süreci olmasinin yaninda, kendisinin de bizatihi bir ticari/kapital sektör olmasi konusunda hem fikir görünüyoruz, ayrica tamamini okumadiğim yazilarinizdan çözümün İslamî kaynakli olmasi gerektiğinde de.
  Peki, sendika, her türden tarikat ve cemaat mensuplarina açik olabileceği gibi kendisini bu tarikatler ve cemaatin sözcüsü olmaktan koruyacak mi? İslamın bu tip oluşumlarla temsil edilemeyeceği, bir bütün olduğu ve kimsenin/kimselerin tekelinde olmayacağı da ilkeleriniz arasında var mı?
  Şimdilik son olarak; bu faaliyet, sadece eğitimle mi sinirli kalacak yoksa amaciniz -amacim olduğu üzere- hayatin her dahasinda söylecek sözü olan İslamın tekrar ikamesi için her sahada mücadele mi?
  Ankara-Sincanda ingilizce ögretmeniyim.
  Birlikte çalısma konusunda anlaşamasak da Allah yardimciniz olsun.

 • Veysi ve Ahmet Örenç abiler; olumlu görüşleriniz, yi niyet ve temennileriniz için gerçekten teşekkür ediyoruz. İnşallah temennilerini boşa çıkarmamak için elmiizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

  Tabi bu brilikte olaabilecek bir şey. İnşallah sizin ve tüm dostların her zaman için eleştiri, katkı ve paylaşımlarını memnuniyetle bekliyoruz.

 • Sendikanız, incelediğim kadarıyla her insanın içinden gelen doğal özgürlükleri savunan, inançlı insanların şimdiye kadar kimsenin dile getirmediği hak ve mağduriyetlerini dile getiren bir sendika olduğunu gördüm. İnşallah hep öyle kalır. En kısa zamanda üye olmak ümidiyle. Herkese Selamlar.

Bir cevap yazın